ایجاد یک جهان مینیاتوری با وسایلی که هر روز با آن‌ها سر و کار داریم!

پیتر ساکواری (Peter Csakvari) هنرمندی خلاق بوده که با بهره برداری از مجسمه‌های کوچک،‌ یک جهان مینیاتوری را ایجاد کرده است؛‌ با ما همراه باشید.

ساکواری که کارشناس عکاسی غذاست، به بهره برداری از لنز میکرو عادت دارد. ایشان در گفتگو‌ای اظهار کرده است که پس یافتن مجسمه‌های کوچکی از سوژه‌های مختلف، به فکر ساختن این جهان مینیاتوری افتاده است.

اسم این سری عکس ها “Tiny Wasteland” بوده و فعالیت‌های هر روزه با مزه ای در عکس‌های آن به تصویر کشیده شده‌اند؛ از افرادی که با دانه‌های داخل یک کپسول دارو گلف بازی می‌کنند، تا حریق‌نشانان درگیر با ظرفی پر از فلفل تند و ورزشکارهایی که بر روی کوهی از آرد اسکیت بازی می‌کنند!

عده ای از عکس ها زیبای تهیه‌شده به وسیله ساکواری غیر از دارا بودن عنصر خلاقیت، پیامی را هم بهمراه دارند و همراه با سرگرم کردن تماشاگر با یک فرضیه نوآورانه، قوای تخیل مخاطب را تحریک می‌کنند. این شما و این هم جهان مینیاتوری پیتر ساکواری:

ایجاد یک جهان مینیاتوری با وسایلی که هر روز با آن‌ها سر و کار داریم!ایجاد یک جهان مینیاتوری با وسایلی که هر روز با آن‌ها سر و کار داریم!ایجاد یک جهان مینیاتوری با وسایلی که هر روز با آن‌ها سر و کار داریم!ایجاد یک جهان مینیاتوری با وسایلی که هر روز با آن‌ها سر و کار داریم!ایجاد یک جهان مینیاتوری با وسایلی که هر روز با آن‌ها سر و کار داریم!ایجاد یک جهان مینیاتوری با وسایلی که هر روز با آن‌ها سر و کار داریم!ایجاد یک جهان مینیاتوری با وسایلی که هر روز با آن‌ها سر و کار داریم!ایجاد یک جهان مینیاتوری با وسایلی که هر روز با آن‌ها سر و کار داریم!ایجاد یک جهان مینیاتوری با وسایلی که هر روز با آن‌ها سر و کار داریم!ایجاد یک جهان مینیاتوری با وسایلی که هر روز با آن‌ها سر و کار داریم!ایجاد یک جهان مینیاتوری با وسایلی که هر روز با آن‌ها سر و کار داریم!ایجاد یک جهان مینیاتوری با وسایلی که هر روز با آن‌ها سر و کار داریم!ایجاد یک جهان مینیاتوری با وسایلی که هر روز با آن‌ها سر و کار داریم!ایجاد یک جهان مینیاتوری با وسایلی که هر روز با آن‌ها سر و کار داریم!ایجاد یک جهان مینیاتوری با وسایلی که هر روز با آن‌ها سر و کار داریم!

به علاوه از طرف دیگر بخوانید:

خلاقیت در فتوشاپ؛ عکس ها هنری و فوق‌العاده دلچسب از حیوانات عظیم الجثه 

لینک منبع