برندگان مسابقه عکاسی هوایی Dronstagram 2017 اعلام شدند + بهترین عکس ها

برندگان مسابقه عکاسی هوایی Dronstagram 2017 اعلام شدند. در این مقاله بهترین عکس ها هر بخش و تصویری از سری عکس ها کمپانی کرده در این مسابقه را ببینید.

پهپادها درب تازه ای را بر روی عده ای از زوایای باورنکردنی باز کرده‌اند که در قبلی برای حاصل شدن آن‌ها نیازمند یک عکاس، یک دوربین DSLR و یک فروند هلیکوپتر بودیم. Dronestagram یک شبکه اجتماعی آنلاین برای علاقه‌مندان به عکاسی هوایی با پهپاد است که هر ساله با اجرا یک مسابقه، سعی بر تجمیع بهترین تصویر های گرفته شده به وسیله مصرف کنندگان دارد. در این مقاله نیز ما تصمیم گرفته ایم به معرفی برندگان مسابقه عکاسی هوایی Dronstagram 2017 و عکس ها گرفته شده از جانب آن‌ها بپردازیم.

اگر چه هم اینک چهارمین دوره مسابقه عکاسی هوایی Dronestagram به اتمام رسیده است، با اینحال امسال عکس ها نسبتا قدرتمندتر و دلنشین‌تر از سال‌های دیگر بوده‌اند. این مسابقه وصل به گروه مشهور جهانی «نشنال جئوگرافیک» بوده و در چهار دسته طبیعت، مردم، شهری و خلاقانه برگزار می‌شود. به باور جف هیمسات (Jeff Heimsath) ویرایشگر عکس ها در نشنال جئوگرافیک و داور مسابقه عکاسی هوایی Dronstagram 2017 امسال بهترین سال برای عکاسی پهپاد بوده است. ایشان در رابطه با مسابقه امسال بیان می کند:

من از خلاقیت در عکس های کمپانی داده شده در مسابقه هوایی امسال شگفت زده شده‌ام. عکاسان از پهپادها برای تهیه عکس هایی از چشم اندازهای تازه و خاص تمامی جهان استفاده می‌کنند. روند انتخاب بهترین‌ها به هیچ عنوان راحت نبود، در مسابقه امسال بهترین عکس ها گرفته شده به وسیله پهپادها در تمامی جهان کمپانی داده شده بودند.

پیشتر شما را به مشاهده عکس ها برنده شده در مسابقه عکاسی هواییDronstagram 2017  دعوت می‌کنیم.

مسابقه عکاسی هوایی Dronstagram 2017

تصویر برنده بخش «طبیعت»

تصویر برنده‌ی بخش طبیعت مسابقه عکاسی هوایی Dronstagram 2017 به وسیله حساب کاربری jcourtial گرفته شده است. این تصویر در ماه ژوئن، به وسیله یک پهپاد DJI Phantom 4 گرفته شده که زمین پرورش اسطوخودوس را در پروانس فرانسه بنمایش میگذارد. دلنشین‌ترین بخش این تصویر، حرکت یک تراکتور برای برداشت این گیاه خوش رنگ است.

عنوان دوم این مسابقه را حساب کاربری Calin Stan برای تصویر «جاده بی‌نهایت به ترانسیلوانیا» و عنوان سوم را نیز حساب کاربری Florian برای تهیه تصویر «تولید کننده تصویر» به وسیله یک پهپاد DJI Phantom 3 Advanced دریافت کرده‌اند.

تصویر برنده بخش «مردم»

مسابقه عکاسی هوایی Dronstagram 2017

برنده‌ی مقام در ابتدا بخش مردم این مسابقه عکاسی، حساب کاربری Martin Sanchez است که تصویر ایشان به وسیله یک پهپاد DJI Mavic و در ماناسکوان کالیفرنیا گرفته شده است. ایشان در کپشن این تصویر نوشته است:

وقتی که شما در جستجوی یک منظر تازه در جهان می‌گردید، فراموش می‌کنید چه اتفاقی افتاده و می‌افتد – سقوط از لبه خطوط

حساب کاربری helios1412 برای تصویر نیلوفرآبی جایزه نفر دوم را دریافت کرده، درحالی که مقام سوم را حساب کاربری feelingmovie برای تصویری گرفته شده به وسیله پهپاد DJI Phantom 4 از فستیوال “La Vijanera” در شمال اسپانیا از آن خود کرده است.

تصویر برنده بخش «شهری»

مسابقه عکاسی هوایی Dronstagram 2017

در بیشتر مواقع در قسمت شهری این مسابقه عکاسی هوایی عکس ها دلنشین‌ای کمپانی می‌کنند، با اینحال هیچکدام از آن‌ها تا این لحظه به زیبایی تصویر «جنگل بتنی» گرفته شده به وسیله حساب کاربری bachirm نبوده است. این تصویر به وسیله یک پهپاد DJI Phantom 4 از شهر دبی گرفته شده است. بعد از این تصویر، تصویر «برج مرکوری» از alexeygo و سپس تصویر «صلح» از luckydron در شهر مادرید اسپانیا مکان‌های دوم و سوم را دریافت کرده‌اند.

تصویر برنده بخش «خلاقیت»

مسابقه عکاسی هوایی Dronstagram 2017

خلاقیت یک بخش تازه در مسابقه عکاسی هوایی Dronstagram 2017 است. جالب اینجاست که این بخش یکی از دلنشین‌ترین دسته بندی‌های مسابقه ذکر شده نیز لقب گرفته است. برنده‌ی خوش‌شانس این بخش، حساب کاربری LukeMaximoBell گرفته شده از سایه دلفین‌هاییست که در دریاچه نزدیک کیپ تاون آفریقای جنوبی، شبیه به به دو گاو به چشم می آیند. عنوان دوم این مسابقه را حساب کاربری rga برای تصویر «اوگو دریایی» دریافت کرده و نفر سوم نیز macareuxprod برای تصویر «مرحله بعد» انتخاب شده است.

شما میتوانید عکس هایی انتخاب از این مسابقه را در یک گالری تصویری در پایین ببینید:

لینک منبع