برندگان مسابقه عکاسی با آیفون ۲۰۱۷ (IPPAWARDS 2017) واضح شدند

ساعاتی پیش، برندگان مسابقه عکاسی با آیفون ۲۰۱۷ (IPPAWARDS 2017) واضح شدند. پیشتر، عکس ها منتخب سال جاری این مسابقات را مشاهده خواهید کرد.

مسابقه عکاسی با آیفون یا iPhone Photography Awards (به اختصار، IPPAWARDS) هر ساله برگزار شده و بسیاری از مشتاقان به عکاسی را تحت تاثیر قرار داده است. عده ای از این تصویر های گرفته شده با آیفون بسیاری حرفه‌ای بوده و به نظر نمی‌رسد با یک موبایل هوشمند گرفته شده باشند.

حال با پخش عکس ها منتخب مسابقه عکاسی با آیفون ۲۰۱۷ خواهیم دید که با اینکه عده ای از آنها تنها یک فریم از یک سری از اتفاقات را به ما نمایش داده‌اند، با اینحال داستانی گاه غم‌انگیز را با خود به تصویر می‌کشند.

برنده جایزه بزرگ

برنده جایزه بزرگ مسابقه عکاسی با آیفون ۲۰۱۷ به وسیله هنرمندی به اسم سباستیانو تامادا (Sebastiano Tomada) گرفته شده و دو کودک را در یکی از خیابان‌های کشور عراق نمایش داده است. در پشت سر آنها، چاه نفتی شعله‌ور در حریق جنگ، خود گوینده همه چیز است.

پیشتر نیز تصویر های اول و دوم، بهمراه برندگان دسته‌های مختلف به نمایش درآمده‌اند. این دسته‌ها شامل مواردی از قبیل پرتره دلنشین، دورنمای دلچسب و دیگر موارد الهام‌بخش برای عکاسی با گوشی آیفون هستند.

لینک منبع