فراسوی آرامش؛ عکس هایی از دنج ترین هتل های دنیا

هتل های خوب لزوما حاوی سازه‌هایی بلند و مملو از وسایل طلا اندود نیستند! در این نوشته تصویر هایی از دنج ترین هتل های دنیا را مشاهده خواهیم کرد، عکس هایی که باعث می‌شوند ذهنیت خود پیرامون یک هتل خوب و مجلل را تغییر دهید.

دنیا به همین مناطقی که ما به طرز روزمره در آن‌ها رفت و آمد می‌کنیم ختم نمی‌شود. باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که به توجه به زیاده‌روی بشر و طمع آن برای برداشت و استخراج بیشتر و بیشتر از زمین، هنوز نقاط بکر و دست نخورده فراوانی بر روی سیاره آبی وجود دارند. با این وجود عده ای از این جاهای آن‌چنان هم دور افتاده و ناشناخته نیستند، بدین جهت دنج ترین هتل های دنیا در آن‌ها ساخته شده‌اند.

عده ای مردم تنها عادت کرده‌اند به شهرهای شلوغ و پر رفت و آمدی از قبیل هنگ کنگ و دبی سفر کرده و در هتل‌های چهار یا پنج ستاره درون آن‌ها اقامت کنند، همزمان با اینکه اگر مقصود از سفر رسیدن به آرامش و استراحت دادن به روح و روان باشد، این چنین سفرها نتیجه‌بخش نخواهد بود.

برای رسیدن به آرامش باید در جستجوی دنج ترین هتل های دنیا باشیم، هتل‌هایی که در نقاطی حدودا دور افتاده و خارج از شلوغی شهرها بنا شده و در منطقه احداث آن‌ها خبری از آلودگی‌ هوا، آلودگی صوتی و دیگر انواع نویز و برهم‌زننده آرامش نیست.

در گالری پایین میتوانید تصویر‌هایی از این دسته هتل‌ها را ببینید. عده ای از آن‌ها چنان مسحورکننده هستند که نظر هر فردی را پیرامون سفر عوض می‌کنند. بعید نیست مردم حاوی قصد سفر به شهرهای بین‌المللی و شلوغ طی هفته یا ماه‌های آتی، با دیدن تصویر‌های دنج ترین هتل های دنیا برنامه خود را به طرز کامل تغییر داده و به نقطه‌ای دور افتاده و سرشار از آرامش بروند.

گالری عکس ها دنج ترین هتل های دنیا

لینک منبع