تصویر های برتر مسابقه هواوی در میدان تایمز به نمایش قرار داده می شوند

تصویر های برتر مسابقه هواوی که ابتدای سال ۲۰۱۷ به وسیله این تولیدکننده اجرا شده بود، در میدان تایمز نیویورک به نمایش قرار داده می شوند. این عکس ها بهترین تصویر های گرفته شده با موبایل های هواوی هستند

در ابتدا سال ۲۰۱۷، هواوی یک مسابقه تازه به اسم برنامه Emergent را با اسم بخشی از انجمن عکاسی آنلاین موبایل های هوشمند موزه هواوی راه‌اندازی کرد. در ابتدا ماه جاری، برندگان مسابقه معرفی، و تصویر هابی برتر مسابقه هواوی در بیلبورد عظیم الکترونیکی در میدان تایمز نیویورک قرار گرفت.

اگر به خاطر داشته باشید، تصویر هایی که واجد شرایط این مسابقه بودند، می‌بایست با دوربین موبایل هوشمند هواوی یا موبایل هوشمند آنر ، از نمونه میت ۱۰، P10 لایت ، آنر ۹ و حتی آنر ۷ ایکس تازه گرفته شود. افرادی که در این آزمون کمپانی کردند حتی می‌توانستند از دوربین Nexus 6P نیز بهره ببرد، با شرایطی که می‌دانید این تلفن در سال ۲۰۱۵ با اسم تجاری گوگل به وسیله  هواوی ساخته شده است. عضو های انجمن موزه هواوی می توانند تصویر هایی را که در گروه فیس بوک بار گزاری می‌شوند انتخاب کنند تا در صفحات نشریات اجتماعی هواوی به نمایش درآیند.

این تولیدکننده ،انجمن موزه هوآوی را برای کمک به ترویج سخت‌افزار و تکنولوژی دوربین موبایل های هوشمند خود، که عده ای از آن‌ها با هم کاری Leica برای تلفن های  نمونه برتر خود ساخته شده بود، ایجاد کرد. آن‌ها خصوصیت هایی مانند زوم، PDAF و فوکوس اتوماتیک لیزر و پیشرفت های OIS را برای کمک به گرفتن عکس ها بهتر معرفی می دهند. با این وجود، در بیشتر مواقع تنها سخت‌افزار خوب دلیل تولید تصویر دلچسب نمی‌شود؛ این جایزه مرتبط به عکاسانی است که علاقه مند بوده و سعی کرده‌اند تا بهترین و ماندگارترین عکس ها را از روش موبایل های هواوی بسازند.

در حساب استفاده کننده فیس بوک کمپانی ، تصویر های برتر مسابقه هواوی در طول برنامه Emergent قرار داده شده‌اند که در پایین این عکس ها آورده شده است.

تصویر های برتر مسابقه هواوی

تصویر یک ماهیگیر گرفته شده به وسیله راما دنی

تصویر های برتر مسابقه هواوی

تصویر غروب خورشید دریا، گرفته شده به وسیله محفوظ سیسی

تصویر های برتر مسابقه هواوی

تصویر گرفته شده به وسیله استیون ریا

تصویر های برتر مسابقه هواوی

تصویر ساحل، گرفته شده به وسیله جیمز نالنشنیک

تصویر های برتر مسابقه هواوی

تصویر تابش زیبای نور خورشید، گرفته شده به وسیله ارنست پاپرا

تصویر های برتر مسابقه هواوی

تصویر برگ های پاییزی، گرفته شده به وسیله مت امبروز

تصویر های برتر مسابقه هواوی

تصویر غروب دریا، گرفته شده به وسیله محمود شیکات

تصویر های برتر مسابقه هواوی

تصویر اثر انتظار، گرفته شده به وسیله هردوگان کشکین

برندگان، غیر از اینکه تصاویرشان برای میلیون ها نفر از حاضرین میدان تایمز  به نمایش قرار داده می شود، آن ها را گالری های فروشگاه Leica در نیویورک و لس آنجلس معرفی خواهند کرد.

لینک منبع