سامسونگ از دوربین حقیقت مجازی تجهیز به ۱۷ لنز نمایی کرد

سامسونگ نسل تازه دوربین حقیقت مجازی ۳۶۰ درجه‌ی خود را با اسم ۳۶۰Round معرفی کرد. این کالا از وجود ۱۷ لنز سود می‌برد.

سامسونگ دوربین تازه حقیقت مجازی خود را معرفی کرد که از وجود ۱۷ لنز با قابلیت ضبط ویدیوهای ۳۶۰ درجه سود می‌برد. با استناد به معلومات معرفی‌شده، این دوربین توانایی دارد ویدیو‌هایی با رزولوشن ۴K ثبت کند.

سامسونگ هنوز جزئیاتی در باب هزینه این دوربین تازه که ۳۶۰ راند اسم گذاری شده، معرفی نکرده است، با اینحال کمپانی کره‌ای از انتهای ماه جاری میلادی دوربین حقیقت مجازی تازه خود را راهی مارکت آمریکا خواهد نمود. دوربین ۳۶۰ درجه‌ی گوگل با اسم Yi Halo که به‌نوعی رقیب دوربین حقیقت مجازی گوگل است، ۱۶۹۹ دلار هزینه دارد و توانایی دارد ویدیوهایی با رزولوشن ۴K استریم کند.

دوربین تازه سامسونگ از تمام توانایی‌هایی که یک دوربین ۳۶۰ درجه باید داشته باشد، دارا است. از نمونه‌ی ویژگیهای تکنیکی این دوربین باید به ۱۷ لنز با دیافراگم f/1.8 همراه با ۶ میکروفون آنبورد همراه با دو درگاه ورودی میکروفون، ۵۰ GB حافظه‌ی داخلی، خدمات رسانی از حافظه‌ی SSD تا ۲ ترابایت، ژیروسکوپ، شتاب‌سنج و استریم ویدیو با رزولوشن ۴۰۹۶ در ۲۰۴۸ با نرخ ۳۰ فریم در ثانیه اشاره نمود.

سامسونگ برای اینکه دوربین حقیقت مجازی جدیدش در مقابل نفوذ آب و گردوغبار مقاوم باشد، استاندارد IP65 را رعایت کرده است. این دوربین در مقابل نفوذ گردوغبار مقاوم است؛ با این وجود توانایی آن برای مقاومت در مقابل نفوذ آب، آنچنان که باید بالا نیست.

امیدواریم این نوشته پیرامون عکاسی مورد استقبال شما قرار گرفته است. اگر دوست دارید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

منبع