گوپرو هیرو ۶ معرفی شد؛ تصویر برداری ۴K/60p، تصویربرداری باکیفیت‌تر و لرزش‌گیر بهبودیافته

گوپرو روز قبل به شکل آفیشیال از تازه‌ترین ورژن‌ی دوربین ورزشی پرطرفدار خود پرده گشود که حدودا در همه‌ی عرصه‌ها افزایش داشته است.

گوپرو هیرو ۶ بلک (GoPro Hero 6 ‌Black) از پردازشگر تازه ای سود می‌برد که امکان تصویر برداری با رزولوشن ۴K و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه همراه با گستره‌ی دینامیکی بهتر، ممکن کرده است. پردازشگر سفارشی‌سازی شده‌ی GP1، هیرو ۶ بلک را قادر تولید میکند به تصویر برداری صحنه آهسته با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فوق‌العاده ۲۴۰ فریم بر ثانیه بپردازد. مدیران گوپرو به علاوه از طرف دیگر در مراسم معرفی این دوربین ورزشی، از لرزش‌گیر افزایش‌یافته همراه با عملکرد بهتر دوربین در شرایط محیطی تاریک خبر دادند.

هیرو ۶ مثل هیرو ۵ ضد آب است و بی توجه به محافظ ویژه، توانایی مقابله در مقابل نفوذ مایعات تا عمق ۱۰ متری دارد. هیرو ۶ به علاوه از طرف دیگر از اپ QuickStories خدمات رسانی می‌کند تا امکان تهیه‌ی تصویری دلنشین از کلیپ‌های مختلف برای مصرف کنندگان در معرض باشد. به صحبت مدیران گوپرو، پردازشگر تازه GP1 از یادگیری ماشین سود می‌برد تا با درک کلیپ‌های مختلف، اجرای مناسب تری در تهیه‌ی استوری‌های مختلف در اپ‌ ذکر شده داشته باشد.

اپ گوپرو / gopro quick stories

از دیگر توانایی‌های تازه دوربین ورزشی گوپرو هیرو ۶ می‌توان به سرعت سه برابری بار گزاری محتوای تهیه‌شده درمقایسه با نسل قبلی همراه با قابلیت زوم دیجیتال بهبودیافته اشاره نمود. هیرو ۶ هم شبیه نسل قبلی‌ی اکشن‌کم گوپرو به وای‌فای، بلوتوث، جی‌پی‌اس، شتاب‌سنج و ژیروسکوپ تجهیز شده است.

گوپرو هیرو ۶ از امروز با هزینه ۵۰۰ دلار دسترس عموم قرار گرفته است.

نظر شما پیرامون دوربین ورزشی تازه گوپرو هیرو ۶ چیست؟

امیدواریم این نوشته پیرامون عکاسی مورد استقبال شما قرار گرفته است. اگر دوست دارید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

منبع