گوپرو دوربین ۳۶۰ درجه فیوژن را معرفی کرد؛ رزولوشون ۵.۲K و هزینه ۷۰۰ دلاری

گوپرو روز قبل همراه با نسل تازه اکشن‌کم خود، از دوربین ۳۶۰ درجه‌ی تازه ای با اسم فیوژن نیز پرده گشود.

روز قبلی در اتفاق ویژه گوپرو، دوربین ورزشی هیرو ۶ جدی ترین کالا به نمایش درآمده بود؛ با اینحال این اکشن‌کم تنها کالا معرفی‌شده در این موضوع نبود و گوپرو از دوربین ۳۶۰ درجه‌ی خود با اسم فیوژن به شکل آفیشیال پرده گشود. 

گوپرو تیزر‌هایی از دوربین ۳۶۰ درجه‌ی فیوژن (Fusion) پیش‌تر و در کنفرانس CES 2016، پخش کرده بود و فروردین امسال از عده ای مشخصات آن اعم از رزولوشن ۵.۲K و معرفی در پاییز سال جاری، اسم برد. با اینحال روز قبلی گوپرو تمام معلومات و ویژگیهای تکنیکی فیوژن را پخش کرد.

گوپرو فیوژن از دو لنز و سنسور ۱۸‌ مگاپیکسلی سود می‌برد که با تلفیق عکس ها ضبط شده، ویدیو‌ی ۳۶۰ درجه تولید می‌کند. با استناد به ادعای گوپرو، توانایی تلفیق دو فایل تصویری‌ در حال ضبط در فیوژن، در نوع خود ممتاز و بی‌نقص است. با اینحال فیوژن همراه با ضبط عکس ها ۳۶۰ درجه، قادر به دریافت و ضبط صدای ۳۶۰ درجه نیست. این دوربین به علاوه از طرف دیگر توانایی مقابله در مقابل نفوذ مایعات تا عمق ۵ متر بی توجه به هرگونه قاب محافظی نیز دارد. 

گوپرو فیوژن با بهره برداری از سنسور‌های ژیروسکوپ، شتاب‌سنج و قطب‌نما، حذف بهتر لرزش‌ها را به ارمغان آورده است. با اینحال از دیگر توانایی‌های گوپرو فیوژن می‌توان به توانایی ثبت تایم‌لپس، نایت‌لپس، عکاسی پیاپی، کنترل با دستورات صوتی به ۱۰ زبان مختلف، جی‌پی‌اس، وای‌فای و بلوتوث اشاره نمود.

علاقه‌مندان به دوربین ۳۶۰ درجه گوپرو قادر اند هم‌اکنون آن را از روش سایت این تولیدکننده و با هزینه ۷۰۰ دلار پیش‌خرید کنند. گوپرو توزیع فیوژن را برای انتهای ماه اکتبر برنامه‌ریزی کرده است.

پیشتر شما را به تماشای فایل تصویری معرفی دوربین ۳۶۰ درجه گوپرو فیوژن دعوت می‌کنیم.

نظر شما پیرامون دربین ۳۶۰ درجه‌ی تازه گوپرو چیست؟

امیدواریم این نوشته پیرامون عکاسی مورد استقبال شما قرار گرفته است. درصورت تمایل با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

منبع