گوپرو از دوربین Hero 6 Black معرفی می‌کند

کمپانی گوپرو یقینا در تاریخ ۲۸ سپتامبر (۶ مهرماه) طی یک اتفاق مطبوعاتی از دوربین تازه خود موسوم به Hero 6 Black با امکان تصویر برداری ۴K با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه معرفی خواهد نمود.

کمپانی گوپرو امروز در شکل یک ایمیل در خبرها منتشر کرده است که ۲۸ سپتامبر (۶ مهر) در شهر سانفرانسیسکوی کالیفرنیا یک اتفاق مطبوعاتی برگزار خواهد نمود. این تولیدکننده به اسم دوربین تازه ای که قصد معرفی آن را دارد، اشاره‌ای نکرده است؛ با اینحال تمام نشانه‌ها حاکی از آن هستند که گوپرو در مراسم ذکر شده از دوربین تازه Hero 6 Black معرفی خواهد نمود. نیک وودمن، مدیرعامل گوپرو، این موضوع را از ساعت ۹ صبح به وقت سانفرانسیسکو شروع خواهد نمود.

با استناد به این‌که از مدتی قبل چندین عدد از دوربین‌های تولید کمپانی گوپرو در تمامی آمریکا در فروشگاه‌های مختلف معرفی شده‌اند، به‌ نظر می‌رسد دوربین گوپرو Hero 6 نیز از ۲۸ سپتامبر با هزینه ۴۹۹ دلار در معرض خریداران قرار بگیرد. با این وجود ضروری است در اینجا یادآوری کنیم که عده ای از این دوربین‌ها اشتباها چندین هفته زودتر به نمایش درآمده‌اند. در اتفاق ۶ مهر کمپانی گوپرو یقینا معلومات بیشتری در باب دوریبن ۳۶۰ درجه‌ی فیوژن این تولیدکننده توزیع خواهد شد. غیر از این حدسیات می شود مراسم ذکر شده، نمونه‌ آپدیت شده‌ی پهپاد گوپرو کارما هم معرفی شود.

دوربین Hero 5 Blak درمقایسه با نسل‌های قبلی‌اش مورد بازطراحی قرار گرفته بود؛ با اینحال اکنون انتظار نمی‌رود که دوربین Hero 6 Black به اندازه‌ی نمونه پیشین خود بازطراحی شده باشد. بجای آن تمامی تفاوت در این کالا تازه در قطعات داخلی آن اعمال خواهد شد. این دوربین تازه از لحاظ شکل ظاهری در حقیقت به دوربین Hero 5 Black مشابهت خواهد داشت؛ با اینحال امکان تصویر برداری با کیفیت ۴K و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه در دست مصرف کنندگان قرار خواهد داد. از دیگر خصوصیت‌های این کالا تازه می‌توان به امکان ثبت فیلم با کیفیت ۱۰۸۰p و نرخ ۲۴۰ فریم بر ثانیه اشاره نمود. افزون بر آنچه گفته شد، حدسیات می شود دوربین Hero 6 Black دوبرابر درمقایسه با نسل قبلی خود سریع‌تر رفتار کند و سرعت انتقال اطلاعات در این کالا بهتر باشد. از دیگر خصوصیت‌های Hero 6 Black می‌توان به تثبیت‌گر دیجیتال تصویر بهبودیافته و نیز گسترش کیفیت عکس ها این دوربین در شرایط کم‌نور اشاره نمود. تمام این توانایی‌ها به خاطر پردازشگر GP1 محقق شده‌اند؛ پردازشگر‌ای که به وسیله کمپانی گوپرو ساخته شده است.

درهرحال لحظه فراوانی تا مراسم گوپرو باقی نمانده است و نتیجا در تاریخ ششم مهرماه بیننده اجرا این موضوع خواهیم بود. با شرایطی که اشاره شد، حدسیات می شود در این مراسم معلومات کاملی از دوربین تازه گوپرو و با این وجود تولیدات دیگر این تولیدکننده معرفی شود.

نظر شما در باب دوربین تازه Hero 6 Black چیست؟

امیدواریم این نوشته پیرامون عکاسی مورد استقبال شما قرار گرفته است. اگر دوست دارید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

منبع