معلومات تازه ای از اکشن کم گوپرو هیرو ۶ بلک لو رفت

عکس ها تازه ای از گوپرو هیرو ۶ بلک به بیرون درز کرده است که معلومات بیشتری پیرامون این اکشن کم معرفی می‌دهد.

ساعاتی پیش عکس ها تازه ای از اکشن کم گوپرو با عنوان Hero 6 Black لو رفت که معلومات تازه ای از این دوربین در اختیارمان قرار داده است. با استناد به آنچه در عکس ها مشاهده می‌شود، می‌توان اطمینان حاصل کرد که این اکشن‌کم از الگوی دیزاین ظاهری هیرو ۵ بلک تبعیت کرده است. به علاوه از طرف دیگر باید به برآمدگی‌های موجود در لبه‌ها اشاره نمود. دوربین تازه گوپرو توانایی دارد در مقابل نفوذ گردوغبار و آب (تا عمق ۱۰ متر) مقاومت کند.

از نمونه‌ی خصوصیت‌های تازه ای که این دوربین از آن سود می‌برد باید به امکان تصویر برداری ۴K با نرخ ۶۰ فریم در ثانیه اشاره نمود که یکی از جدی ترین درخواست‌های مصرف کنندگان گوپرو در طول سال‌های واپسین بوده است. به علاوه از طرف دیگر باید به ثبت ویدیو‌ی فول‌اچ‌دی با نرخ ۲۴۰ فریم بر ثانیه اشاره نمود. در حقیقت گوپرو هیرو ۶ بلک توانایی دارد ویدیوهای اسلوموشنی به ثبت برساند که بیش از ۱۰ برابر کندتر از حالت حقیقی هستند. هزینه دوربین تازه گوپرو ۴۹۹ دلار تعیین شده است. بنا بر معلومات معرفی‌شده ،برنامه ریزی شده است گوپرو این دوربین را در تاریخ ۲۸ سپتامبر سال جاری میلادی معرفی و راهی مارکت کند.

از نمونه‌ی معلومات دیگری که باید در باب گوپرو به آن اشاره نمود، کنار گذاشتن پردازشگر‌های تولیدشده به وسیله کمپانی Ambarella است که دیزاین و تولید پردازشگر‌های مورد بهره برداری در اولین اکشن‌کم‌های گوپرو را بر عهده داشت. معلومات معرفی‌شده نشان از این دارد که گوپرو در دوربین‌های تازه خود از پردازشگر‌های داخلی GP1 استفاده خواهد نمود. در چنین موقعیتی گوپرو هیرو ۶ بلک از لحاظ ظاهری تفاوتی با هیرو ۵ بلک نخواهد داشت؛ با اینحال از لحاظ ویژگیهای تکنیکی اختلاف‌های فراوانی را بیننده خواهیم بود. بهره برداری از پردازشگر ویژه در هیرو ۶ بلک به این معنی است که این تولیدکننده کنترل بیشتری بر روش پردازش دارد و با این وجود، عمر باتری و عکس ها ثبت‌شده موقعیت بهتری خواهند داشت.

از دیگر تولیداتی که یقینا در مراسم ۲۸ سپتامبر بیننده معرفی آن خواهیم بود، باید به دوربین ۳۶۰ درجه گوپرو اشاره کنیم. پهپاد کارما را نیز نباید از یاد برد. معلومات فاش شده نشان از این دارد که فرم‌ور پیشرفت‌یافته برای پهپاد تازه کارما از وجود توانایی‌هایی مانند Follow me خدمات رسانی می‌کند. به علاوه از طرف دیگر پایه‌ی پیشرفت‌یافته برای دوربین کارما که به تثبیت تصویربرداری بدون لرزش یاری مینماید، در نسل تازه افزایش یافته است.

امیدواریم این نوشته پیرامون عکاسی مورد استقبال شما قرار گرفته است. اگر دوست دارید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

منبع