استقبال از دوربین D850، نیکون را به دردسر انداخت

به ذهن خطور می کند تقاضا برای پیش خرید دوربین‌های D850 نیکون به حدی زیاد بوده که این تولیدکننده از تامین تعداد سفارش داده‌شده عاجز است.

پیش خریدهای دوربین D850 نیکون به حدی زیاد بوده است که این تولیدکننده در تامین دوربین‌ها برای خریداران به سخت برخورده است. از این جهت اگر D850 را پیش خرید کرده‌اید، امکان دارد در سری اول توزیع آن در ۸ سپتامبر، این دوربین را دریافت نکنید.

نیکون روز قبلی عذرخواهی و اطلاع داد که به دلیل تقاضای زیاد، قادر نخواهد بود تمام پیش سفارش‌های انجام شده را به دست خریداران برساند. پیشتر متن این نامه به وسیله Nikon Rumors به شکل پایین پخش شده است:

عذر خواهی و اطلاعیه‌ی تحویل “Nikon D850”

۲۸ آگوست ۲۰۱۷

از خدمات رسانی شما و خرید تولیدات نیکون کمال تشکر را داریم.

برای دوربین دیجیتال “D850” نیکون که برنامه ریزی شده است در روز جمعه هشتم سپتامبر ۲۰۱۷ معرفی شود، تعداد بسیار فراوانی پیش خرید انجام شده است. از این جهت امکان دارد لحظه بیشتری برای تامین کالا نیاز داشته باشیم.

ما عمیقا از مشکلات بوجود آمده برای طرف‌های ذینفع، از نمونه مشتریانی که منتظر توزیع کالا هستند عذرخواهی می‌کنیم.

عده ای از مشتریانی که کالا مورد نظر را قبلا پیش خرید کرده‌اند امکان دارد قادر به تحویل گرفتن کالا در روز معرفی نباشند. غیر از این، این دوربین باید به مشتریانی که در آتی آن را سفارش می‌دهند تحویل داده شود، از این جهت برای تحویل دوربین D850 به خریداران، نیازمند لحظه بیشتری هستیم.

ما از هرگونه تلاش برای توزیع دوربین‌های تهیه شده در اسرع وقت، دریغ نخواهیم کرد؛ از این جهت از این‌که ما را درک می‌کنید، کمال تشکر را داریم.

مقاله‌های مرتبط:

اگر خواهان خرید این دوربین هستید و هنوز پیش سفارشی را انجام نداده‌اید، میتوانید بیشتر صبر کنید.

سایت Nikon Rumors پیشتر می‌نویسد که شانسی برای تحویل این دوربین در سری اول برای خریداران نیست (به غیر از افرادی که زودتر سفارش داده‌اند) و مثل D800 نیکون، این کالا نیز ماه‌ها برای خرید خارج از دسترس خواهد بود.

امیدواریم این نوشته پیرامون عکاسی مورد استقبال شما قرار گرفته است. درصورت تمایل با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

منبع