کانن EOS M100 با سنسور ۲۴.۲ مگاپیکسلی معرفی شد

کمپانی کانن به‌طور رسمی از دوربین بدون آینه‌ی EOS M100 پرده گشود. این دوربین به سنسور ۲۴.۲ مگاپیکسلی و فوکوس اتوماتیک Dual Pixel تجهیز شده است.

کمپانی کانن، دوربین بدون آینه‌ی جدیدش را با اسم EOS M100 معرفی کرد. این دوربین که جانشین نمونه EOS M10 شمرده می‌شود، از حسگری با دقت ۲۴.۲ مگاپیکسل و سیستم فوکوس اتوماتیک Dual Pixel سود میبرد. EOS M100 مانند نمونه قبل، به Wi-Fi داخلی همراه با NFC، صفحه نمایش لمسی ۳ اینچی قابل چرخش با دقت ۱.۰۳ میلیون نقطه و فلش تجهیز شده است. از مزایای اصلی این نمونه در مقایسه با EOS M10 می‌توان به پردازشگر DIGIC 7، توانایی تصویر برداری با کیفیت فول اچ‌دی و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه، عکاسی پیاپی با فوکوس اتوماتیک ممتد با نرخ ۴ فریم بر ثانیه و عکاسی پیاپی با یک فوکوس اتوماتیک ثابت و نرخ ۶ فریم بر ثانیه، اشاره نمود.

کانن مدعی شده است که EOS M100، باریک‌ترین و سبک‌ترین نمونه در سری دوربین‌های EOS M شمرده می‌شود. مضاف بر اینکه این دوربین به رابط کاربری لمسی تجهیز شده است که حالتی با اسم Creative Assist برای عکاسان مبتدی دارد.

از دیگر مشخصات این دوربین می‌توان به موارد پایین اشاره نمود:

  • توانایی تصویر برداری تایم-لپس با نسبت تصویر ۱×۱
  • گستره‌ی ایزو از ۱۰۰ تا ۲۵۶۰۰
  • توانایی عکاسی با فرمت RAW و ادیت آن از روش دوربین
  • توانایی عکاسی سلفی به خاطر امکان چرخش ۱۸۰ درجه‌ای صفحه نمایش
  • توانایی عکاسی پیاپی بعد از فشردن کلید شاتر برای نقاشی با نور یا ثبت حریق‌بازی
  • فیلترهای عکاسی خلاقانه و افکت Fish-Eye

دوربین بدون آینه‌ی کانن M100 از انتهای مهرماه در دو رنگ مشکی و سفید و با هزینه ۶۰۰ دلار (بهمراه لنز ۴۵-۱۵ میلی‌متر) و ۹۵۰ دلار (بهمراه لنز ۴۵-۱۵ و ۲۰۰- ۵۵ میلی‌متر) توزیع خواهد شد.

نظر شما در باب این دوربین چیست؟

امیدواریم این نوشته پیرامون عکاسی مورد استقبال شما قرار گرفته است. درصورت تمایل با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

منبع