سامیانگ از لنز ۱۴ میلی‌متری با F2.8 برای دوربین‌های فول‌فریم کانن پرده گشود

سامیانگ امروز از اولین لنز تجهیز به فوکوس اتوماتیک خود پرده گشود که ویژه مانت دوربین‌های فول‌فریم کانن ساخته شده است.

کمپانی سامیانگ به تولید لنز‌های باکیفیت و مقرون‌به‌صرفه شهرت دارد. با اینحال بزرگ‌ترین کمبود لنز‌های این تولیدکننده، عدم تجهیز به موتور فوکوس اتوماتیک بود. حال این تولیدکننده کره‌ای برای بار نخست لنز تجهیز به سیستم فوکوس اتوماتیک خود را برای دوربین فول‌فریم کانن توصیه کرده است. 

لنز تازه ۱۴ میلی‌متری و F2.8 سامیانگ، از ترکیب ۱۵ المان در ۱۰ گروه بوجود آمده است که شامل ۷ لنز اپتیک برای گسترش حداکثر کیفیت تصویر می‌شود. این لنز فشرده تنها ۴۸۵ گرم وزن دارد و همراه با تجهیز به سیستم فوکوس اتوماتیک داخلی، در مقابل شرایط بد آب‌و‌هوایی نیز مقاوم است.

بخش روابط عمومی سامیانگ در خصوص لنز تازه این تولیدکننده گفت:

تازه‌ترین لنز واید سامیانگ، کیفیت بالای تولیدات این برند را همراه با سیستم فوکوس اتوماتیک سریع، بی‌صدا و دقیق ممکن می‌کند. 

در قسمت اپتیک، لنز تازه سامیانگ از ۱۵ لنز در ۱۰ گروه که شامل ۷ لنز اپتیک ویژه می‌شوند، سود می‌برد. این ۷ لنز ویژه از ۲ نمونه‌ی اسفریکال یا غیرکروی، چهار نمونه‌ی فوق انکساری و یک نمونه‌ با پراکنش بسیار اندک تشکیل شده‌اند که کمک فراوانی به کاهش انحراف و ناموزون شدن سوژه همراه با گسترش شفافیت آن می‌کند. این لنز تصویری بی‌نقص و بدون هرگونه انحراف و اعوجاج از مرکز تا زاویه‌ی ۱۱۶.۶ درجه‌ی نمای لنز اراپه‌ می‌دهد. 

با اینحال جدی ترین بخش لنز تازه سامیانگ، وزن اندک آن همراه با تجهیز به سیستم فوکوس اتوماتیک است که امکان فوکوس روی سوژه در کمترین لحظه، بدون صدا و دقت بالا ممکن می‌کند. 

لنز واید ۱۴ میلی‌متری و F2.8 سامیانگ از ماه آتی و با هزینه ۶۵۰ پوند به فروش می‌رسد.

امیدواریم این نوشته پیرامون عکاسی مورد استقبال شما قرار گرفته است. اگر دوست دارید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

منبع