کاسیو اکشن کم تازه ای با اسم G’z Eye پرده گشود

کاسیو امروز کالا تازه ای را که یک اکشن کم جان‌سخت است، پرده گشود. این اکشن کم G’z Eye GZE-1 اسم گذاری شده.

کاسیو کالا تازه ای با اسم G’z Eye GZE-1 معرفی کرده که در حقیقت یک اکشن کم جان‌سخت است. کاسیو کالا تازه خود را با عنوان G’z Eye GZE-1 معرفی کرد. با شرایطی که از ظاهر این اکشن کم واضح است، در دیزاین آن از سری تولیدات جی‌شاک الهام گرفته شده؛ به‌طوری‌که بدون اطلاع از نوع و کارکرد این کالا می‌توان نتیجه گرفت که با یکی از تولیدات کاسیو روبرو هستیم.

با این وجود باید به این نکته اشاره کنیم که اکشن‌کم کاسیو از توانایی‌های خارق‌العاده‌ای دارا نیست. برا ساس معلومات معرفی‌شده به وسیله کاسیو، این اکشن کم توانایی دارد ویدیوهایی با رزولوشن فول اچ‌دی یا همان ۱۰۸۰p با نرخ ۳۰ فریم در ثانیه ثبت کند. به علاوه از طرف دیگر باید به ثبت ویدیو‌هایی با رزولوشن ۴۸۰p با نرخ ۱۲۰ فریم در ثانیه همراه با ثبت عکس ها با رزولوشن ۶ مگاپیکسلی اشاره نمود.

از نمونه‌ی خصوصیت‌هایی که این دوربین را جان‌سخت کرده است باید به مقاومت در مقابل نفوذ آب تا عمق ۵۰ متری و به علاوه از طرف دیگر ضد ضربه بودن در لحظه سقوط از ارتفاع ۴ متری اشاره نمود. زاویه‌ی دید این دوربین ۱۹۰.۸ درجه و دیافراگم آن f/2.8 است. زاویه‌ی دید این دوربین عریض‌تر از اغلب اکشن‌کم‌های موجود در مارکت است. کاسیو این کالا را طوری دیزاین کرده که بتوان آن را همراه با یکی از ساعت‌های سری پروترک استفاده کرد. با استناد به معلومات معرفی‌شده، صفحه‌ی نمایش ساعت هوشمند بنا شده بر اندروید پروترک را می‌توان به نوعی ویوفایندر این دوربین مورد بهره برداری قرار داد.

کاسیو اطلاعاتی را در باب اینکه این اکشن کم را چه زمانی و در کدام کشور‌ها راهی مارکت می‌کند، معرفی نکرده است. بر طبق برآوردهای صورت‌گرفته، حدسیات می شود برچسب هزینه این ساعت تقریبا ۴۰۰ دلار باشد.

امیدواریم این نوشته پیرامون عکاسی مورد استقبال شما قرار گرفته است. اگر دوست دارید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

منبع